Eerste aankomst Costa Rica meloenen van eigen teelt

MELOENEN

In week 8 arriveren de eerste watermeloenen weer van onze eigen teelt in Costa Rica. Onze vestiging SFG Dulce in Costa Rica bestaat uit zes teeltlocaties met een totale oppervlakte van 550 ha. Voor risicospreiding liggen deze verdeeld over 4 teeltgebieden, te weten Parrita, Orotina, Guanacaste en Bajo Capulin.

Het seizoen start met seedless watermeloenen gevolgd door Galia in week 9 en Geel en Cantaloupe in week 11. Daarnaast verwachten we Piel de Sapo en ontvangen wij watermeloenen in bins.

Door ongunstige weersomstandigheden hebben wij besloten dit jaar iets later van start te gaan om zodoende de kwaliteit van ons huismerk DULCE te kunnen garanderen. We hebben nog een aantal weken de beschikking over Braziliaanse meloenen dus zal de overgang naar Costa Rica geleidelijk en soepel kunnen verlopen.

Vanzelfsprekend is de teelt volgens de voorschriften gecertificeerd en is volledige tracebility gegarandeerd. Wij kijken uit naar een goed en smaakvol meloenen seizoen.

Ander nieuws

25/02/2025

Costa rica meloenenseizoen 2025

Het nieuwe Costa Rica meloenenseizoen staat weer op het punt van beginnen. De eerste meloenen worden verwacht in week 9, ongeveer 2 weken later dan normaal.

Lees verder
24/02/2025

Eigen productie bladgroenten herstelt zich

Bianca van der Staaij sprak met Freshplaza over het herstel van de eigen productie en aanvoer van bladgroenten in Tarragona, Spanje.

Lees verder
09/01/2025

Staay Food Group presenteert specialiteiten op Fruit Logistica

Van 5 tot en met 7 februari is Staay Food Group weer present op de Fruit Logistica in Berlijn.

Lees verder
17/12/2024

Feest bij teeltpartner Van den Brink

Feest bij onze teeltpartner Van den Brink t.g.v. de opening van hun nieuwbouw en laatste sortering Early Desire van het seizoen.

Lees verder